معرفی معلمین

 • کشیش فریبرز خندانی

  Voting
  (19 votes)
  Hits 6021 views

  Fariborz Khandani

   

  فریبرز خندانی اهل شیراز است و از طرف پدر از عشایر لر فارس می‌باشد.  او در نوجوانی به عیسی مسیح ایمان آورد ولی متاسفانه در سالهای اولیۀ ایمان خود، زندگی پیروزمند مسیحی نداشت و پس از سالها افت و خیز در سی سالگی به آخر خط رسید و زندگی خود را به طور کامل وقف عیسی مسیح کرد. فریبرز همیشه می‌گوید که شهادت ایمان او، در اصل شهادت به وفاداری خدا نسبت به اوست و نه برعکس.
  فریبرز در سی و دو سالگی به مدرسۀ علم الهی وارد شد و اکنون نیز به تحصیلات الهیاتی خود ادامه می دهد. او ده سال پیش توسط کشیشان و اسقفان به سمت کشیشی دستگزاری گشت و اکنون نیز با اعتماد به وفاداری خدا به خدمت وی در کلیسا مشغول می باشد. از جمله خدمات ارزنده وی برنامه های مفیدی است که کشیش فریبرز از شبکه های سکولار و مسیحی ارایه می دهد.

  ...

  ادامه مطلب
 • کشیش فیروز

  Voting
  (15 votes)
  Hits 6416 views

  Keshish Firouz

  کشیش فیروز شبان کلیسای فارسی زبان کالوری چپل و موسس سازمان صدا وسیمای محبت است. فارغ التحصیل دانشکده الهیاتی و برنامه گزار تلویزیونی می باشند. از جمله خدمات ارزنده کشیش فیروز سری دروس تفسیری می باشند که بصورت آیه به آیه از عهد عتیق ارائه داده اند. این تعالیم به همراه آموزشهای فراوان دیگر از شبکه های مسیحی و غیر مسیحی در دسترس ایرانیان قرار گرفته است

   

  ...

صفحه 3 از 3

You are here آموزشگاه معرفی معلمین معرفی معلمین